Villa Kořenec

Tip týždňa

Designový interiér, privátní spa a francouzská kosmetika L'occitane si podmaní veškeré vaše smysly.

Villy Kořenec sa nachádzajú uprostred malebnej krajiny Drahanskej vrchoviny. Situované sú priamo pri golfovom ihrisku v Kořenci. V celom rezorte je postavené 10 vill, pre váš pobyt ponúkame Villu číslo 2. Naším poslaním je zabezpečiť hosťom počas pobytu maximálny komfort. V každej ville nájdete tri spálne, priestranná obývacia izba a tri kúpeľne. Villy sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby aj tých najnáročnejších.

K dispozícii vám bude privátne sauna a masážny bazén. Luxusné vybavenie interiéru zaistí, že budete rozmaznávaní od prvého okamžihu. Doprajete si radi pohárik dobrého vína? Potom ste zvolili správne - vybavená vinotéka je u nás samozrejmosťou. Villy sú nefajčiarske a pohodlne sa v každej ville ubytuje šesť osôb. Za poplatok si so sebou môžete vziať aj domácich miláčikov. 

Ubytovanie

Villy boli navrhnuté architektom Františkom Šmédkem tak, aby spĺňali požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Moderný interiér, privátne spa a sommelierom vybrané vína vás zaručene uchváti.

 

Okolie

Okolo vill sa rozprestiera malebná Drahanská vrchovina, v ktorej je elegantne zasadené golfové ihrisko. Nádherný green, tréningové zázemie i reštaurácie sú vzdialené pár krokov. Na svoje si prídu tiež milovníci bežkovania.

Cena od 240 € apartmán/noc

Galéria

Ponuka ubytovaní