O ihrisku

18 jamkové majstrovské ihrisko je naprojektované tak, aby bolo prehľadné s čitateľnými a viditeľnými prekážkami. Zámer designovania bol taký, aby si na ihrisku užil hru golfista každej úrovne.

Prvé, čo si hráč všimne už na prvom odpalisku, sú príjemne široké fairwaye. Celková dĺžka ihriska je 6 691 m z čiernych, 6 254 m z bielych, 5 711 zo žltých, 5 269 z modrých a 4 677 m z červených odpalísk, to znamená, že je pripravené na hru profesionálov a na organizovanie prestížnych a majstrovských súťaží. Ďalším prvkom ihriska je špičková kvalita trávy na fairwayách. Ide o rovnaký trávny druh, aký je vysiaty na greenoch. Psinček /Bent grass/ má väčšina popredných PGA ihrísk.

Fairwaye sú krásne tvarované do zaujímavých obrazcov prerušovaných bunkrami či vodnými hladinami. Čaro a šarm dodáva ihrisku lužný lesík, uprostred s košatými prevažne listnatými stromami, do ktorého je plne alebo čiastočne integrovaných osem jamiek. To isté platí o vode. Jazier sa dotýka až polovica z osemnástich dráh, pričom nechýba ani ostrovný green na jamke č. 16.

Viac o Green Resort Hrubá Borša

Ponuka ubytovaní Green Resort Hrubá Borša